Neler Yaparız

Kurgu – Prodüksiyon

Reklam Filmi

Yaratıcı fikirle süsleyip, senaryo süreciyle somutluyoruz. Birinci sınıf ekip ve ekipmanla reklam filminizi çekip, tam zamanında teslim ediyoruz.

Tanıtım Filmi

Dışarıda şirketinizi kurumsal tanıtım filmleriniz temsil ediyor. Sizi en doğru temsil edecek kalitede, kurumsal tanıtım filmi önerilerimiz için bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

3 d Animasyon Fim

Parlak bir fikriniz var ve hayata geçince neye benzeyeceğini iş ortaklarınıza veya müşterilerinize göstermek istiyorsunuz. Gerçeğe en yakın 3D görselleştirme tekniklerini yaratıcı fikirlerimizle bir araya getiriyor, hayalinizi gerçeğe çeviriyoruz.

Havadan Çekim

Hava Çekimi yani radyo kontrollü model helikopter ve çok pervaneli multikoptere bağlı özel kamera gimbal sistemleri ile jimmyjib sistemlerinin hassasiyetinde gerçek helikopterlerin yaklaşamadığı irtifalarda ve jimmy’nin yetişemedği noktalarda size kesintisiz Full HD veya 4K  kalitesinde akıcı görüntüler sağlar. Kullandığı teknoloji ve açısal sensörler sayesinde salınımsız ve titreşimsiz görüntüler elde edilir.

Belgesel Film Yapım

Kurumsal odaklı, firmanızın/kurumunuzun yapısını özenli bir şekilde anlatabileceğiniz kurumsal belgesel filmler, size estetiğin yanında prestij kazandıracaktır.
Maksimum süresi 20-30 dk. olacak şekilde hazırlanan kurumsal belgesel filmin prodüksiyonunu gerçekleştirebilmek için öncelikle firmanızı/kurumunuzu tanıyoruz.

Kamu Spotu Filmi

İçeriği ve görsel yapısı bakımından, kısa zaman kullanımı özelliğiyle izleyiciyi etkileyebilmenin hem çok önemli olduğu hem de çok zor olduğu kısa film türlerinden biridir kamu spotu.
Kamu spotu filmleri önemle belirlenmiş ve amacı netleştirilmiş temalar dahilinde yapılmakta ve kısa zamanda mutlak farkındalık yaratmak amacıyla üretilmektedirler.

4K Çözünürlükte ULTRA HD Kalitede Tanıtım Filmi Çekimi

Profesyonel ekipman ve ekip ile tanıtım videonuzun çekimlerini gerçekleştiriyoruz. 4K Ultra HD kalitede aldığımız kayıtları kurguda olması gerektiği sıralama ve konuya göre seçilen müzikle birlikte uygun sahneleride Super Slow Motion ağır çekimli sahnelerle süsleyerek montajı bitiriyoruz.

Müzikle Tam Senkronlu ve Kurgulu Tanıtım Videosu

Tanıtım filmi çekimi sonrası yapılan işin sektörü ve tarzına göre ortak karar verdiğimiz lisanslı müziği satın alıyoruz sonrasında müziğin  iniş çıkışlarına göre tam senkronizasyonlu kurgular yapıyoruz.

Drone Havadan 4K Video ve Fotoğraf Çekimi

Havadan çekimlerimiz 4K video kalitede titreşimsiz ve stabil olup bunun için extra büyük bütçelerle sizleri zorlamıyoruz. Havadan drone ile video çekimleri her zaman estetiği ve anlatımı güçlendiren en önemli etkenlerden biridir. Bunun yanında profesyonel ekipmanlarla fotoğraf çekimlerimiz hizmetinizdedir.

 Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Bir kurumun ya da şirketin açılış, event ve etkinlik gibi organizasyonlarında elbette ki profesyonel fotoğraf çekimi hizmetlerine ihtiyacı olacak. Sektöre yeni girmiş ya da yıllardır var olan firmalar yapacakları tanıtımlarda önemli rol oynayan ve etkili bir iletişim ayağı olan etkinlik fotoğrafçılığı basın konumlandırmasında, sunumlarda veya benzer tanıtım materyallerinde en etkili karelerin kullanılmasını sağlıyor. Etkinlik fotoğrafçısı temin eden ajanslarla çalışılarak kurumsal kimlik desteklenmiş oluyor.

Web Tasarım

Kurumsal Web Sitesi

Web site tasarım deyince profesyonel bir firma ile çalışmak istersiniz değil mi işte tam yeri Göz Yapım özgün içerik seo dostu yazılımlar arama motorlarında ilk sıra garantisi ile rakiplerinizden daha önde olun.Hemen web site sahibi olmak için bizimle iletişime geçin.

Seo Arama Motoru Optimizasyonu

SEO, resim arama, yerel arama, video arama, akademik arama, haber arama ve endüstriye özgü dikey arama motorları da dahil olmak üzere farklı arama türlerini hedefleyebilir. Google Aramalarında ilk sıralara çıkmak için doğru adrestesiniz rakiplerinizden daha önde olabilir ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz.Hemen google da 1.sıraya çıkmak için teklif alın.

Google Adwords

Google Adwords Google ın sunmuş olduğu tıklama başına ücretlendirme ile reklam stratejisidir. Organik yani doğrudan ziyaretçiden farkı ise ziyaretçilerinizin sponsor reklam linkine tıklaması ile hesabınızdan rekabete dayalı ücret tahsil edilerek çalışır. Google Adwords kullanıcısı iseniz bizimle yapacağınız stratejik anlaşma ile sizler için uygun fiyat koşulları ile aracılık hizmeti sunabiliriz. Yada Google Adwords hesabı açmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Google Adwords e kayıt olmak için vakit kaybetmenize gerek yok biz kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra strateji çalışmalarına başlayıp sitenize yeni ziyaretçi yani yeni müşteriler kazandırıyoruz

Adsense Sosyal Medya Reklamları

Hizmet veya ürünlerinizi tanıtmak mı istiyorsunuz? Sosyal medya reklamları ile milyonlarca kişiye reklamınızı yapabilirsiniz.Bütçenize uygun %99 geri dönüş ile yeni müşteriler kazanmaya hazır mısınız? Biz sizin için reklam stratejinizi yapıyor size yeni ve sürekli müşteriler kazandırıyoruz. Facebook reklam instagram reklamları veya bibilenesor.net üzerinden reklam vererek satışlarınızı artırabilirsiniz.

Call Now ButtonAra